NAZARDAN VE NEGATİF ENERJİDEN KORUYAN 3 TAŞ

kristal 2-500x500

Nazara hemen hemen hepimiz inanıyoruzdur. Bazılarımız çok kolay nazar çekeriz ve bu da genelde yıldız düşüklüğü olarak ifade edilir. Nazar sadece kötü bakışlardan değmez, bazen güzel bakışlardan da nazar değebilir. Hepimizin kendince bir nazardan korunma tekniği vardır elbet ama bu taşları da taşımanızı tavsiye ederim. Eski zamanlarda taşların gücüne çok inanılırdı. Padişahların başlarındaki kavukların üstünde renkli taşlar olmasının de sebebinin nazar ve kötü bakışlardan korunmak olduğu söylenir bazı tarihçiler tarafından. Ben de nazara çok inanan biri olarak size nazara karşı koruyucu özelliği olan birkaç taşı önermek istiyorum.

AMETİST

Şifa bakımından en güçlü taşlardan biri olan Ametist, değerli taşlar arasında da en gözde taşlardan biridir. Mor veya mavimsi mor bir rengi vardır. Negatif enerjiyi ve nazarı topladığından taşınızı topladığı negatif enerjilerden arındırmak için ilk iki hafta kullanımda her gün suyun altında tutarak temizleyin. Daha sonra standart temizleme yöntemiyle kullanmaya devam edebilirsiniz .  images (1)

AKİK TAŞI

Akik taşı, eski çağlardan beri, süs eşyası, mücevher bazen de olumsuz enerjilere karşı koruyucu olarak kullanılır. Yarı saydam, saydam ve opak olarak bulunur. Çıkarıldığı başlıca ülkeler. Serttir ve renkli kısımları ışığı geçirgen bir yapıya sahiptir.

indir

PEMBE KUVARS

Uçuk pembe, pembe ve beyaz renklerde veya renksiz olarak bulunan pembe kuvars, saydam ve yarı saydamdır. Nazar ve negatif enerjiyi toplayarak koruyucu kalkan görevi görür.

images

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s