İÇERİK METNİ HAZIRLAMA HİZMETİ VERİYORUZ

bir-garip-kc3b6c59fe

Bir yazarın en önemli silahı kalemidir. Bu anlamda bloggerlara düşen görev; sade,anlaşılır,Türkçe imla kurallarına uygun ve akıcı makaleler yazmaktır. Yani kısaca kaliteli içerik metinleri hazırlamaktır. Uzun zamandır yaptığım bloggerlık hayatımda mümkün oldukça Türkçe’yi ve imla kurallarını doğru kullanarak kaliteli yazılar hazırlamaya çalıştım okuyucular için.

Blog veya sitesini yeni açanların ya da uzun zamandır açık olan sitesine gerekli ilgiyi bulamayanların en büyük problemi; yazı dilindeki başarısızlıktır. Konudan uzak cümle karmaşaları, Seo’ya uygun olmayan, imla kurallarından bir haber yazılar kaliteli olmadıkları için okuyuculardan ve arama motorlarından gerekli ilgiyi görmez. Google‘da üst sıralara yükselmek istiyorsanız kilit noktanız yazınızın başarısı olmalı.

Biz sizler için bu hizmeti vermeye gönüllüyüz. Eğer blog veya site yönetiyorsanız fakat yazı dilim başarılı değil, profesyonel bir hizmete ihtiyacım var diyorsanız bize ulaşın, konunuz her ne olursa olsun sizin için Türkçe imla kurallarına uygun, sade, etkili, Seo’ya uygun, eskimeyecek, yıllar sonra bile tıklanabilecek ve sizi başarıya götürecek yazılar hazırlayalım. Ücretlendirme konusunu bize ulaştığınız takdirde konuşuyor olacağız. Şunu da belirtmek isterim ki piyasadaki makale başı 1-2 Tl gibi ücretlerle çalışmıyoruz. Çünkü biliyoruz ki kaliteli içerik hazırlamak vakit ister. Bilgi birikimi, emek, detay ve dikkat gerektiren bir iştir. Bu konuda sorunsuz bir iş çıkaracağımıza inanıyor ve kendimize güveniyoruz. Konuyla ilgili olarak site üzerinden veya inci-2106@hotmail.com’dan bize ulaşabilirsiniz.

Reklamlar